TARIFE SCOALA DE SOFERI NIKO

CURSUL DE SCOALA se poate realiza în 4 rate , astfel:

• 1) 500 lei, la inscriere
  • 2) 500 lei, la inceperea cursului
  • 3) 500 lei, dupa 10 ore de conducere
  • 4) diferenta la pretul total dupa 20 de ore de conducere

REDUCERI DE PRET

1) REDUCERE DE PRET LA INSCRIEREA ONLINE, VALOARE DE: 50 lei
Beneficiaza de aceasta reducere de pret, persoanele care dupa trimiterea formularului de inscriere online se prezinta la secretariatul firmei în termen maxim de 3 zile calendaristice, avand asupra lor actul de identitate si achita pe loc suma de 500 de lei reprezentând avansul de înscriere pentru CURS SCOALA

2) REDUCERE DE PRET pentru ELEVI si STUDENTI în valoare de: 50 lei

3) REDUCERE DE PRET pentru PLATA INTEGRALA In valoare de: 50 lei

4) REDUCERE DE PRET pentru FIDELITATE (incepand cu 40 de lei )
Beneficiaza de aceste reduceri de pret, cursantii scolii care pe durata scolarizarii recomanda rudelor, prietenilor, cunoscutilor, scoala, iar acestia se inscriu la curs. În acest caz, reducerile de pret (foarte atractive) sunt prevazute în contractul de scolarizare incheiat la inscrierea în scoala.