Pentru inscrieri online, BENEFICIATI DE REDUCERI DE PRET, daca va prezentati la secretariatul firmei in termen maxim de 3 zile calendaristice de la data trimiterii formularului de inscriere online, avand asupra d-voastra actul de identitate si achitati pe loc una din urmatoarele sume:

1. 500 lei reprezentand avansul de inscriere pentru CURS SCOALA
  2. 60 lei x numarul de ORE DE CONDUCERE solicitate
  3. 100 lei reprezentand taxa pentru CURS DE LEGISLATIE RUTIEREA

Dumneavoastra veti alege data si ora intalnirii

Dupa trimiterea formularului de inscriere online,veti primi imediat pe adresa d-voastra de email confirmarea inscrierii pentru tipul de serviciu solicitat, avand reducerea de pret mentionata si veti fi contactat(a) telefonic de un reprezentant al scolii pentru stabilirea intalnirii.