• Mia
    09/08/17, 21:11 PM

N-am pus mana pe volan niciodata nici nu m-a interesat nimic legat de sofat. M-am hotarat in 10 min sa fiu sofer. Datorita puterii de convingere si impresiei lasate asupra mea de prima ora de teorie unde am intalnit poate cel mai explicit profesor din viata mea. Vreau sa fiu sofer si mentionez ca am trecut demult de varsta tineretii. Lucrez in invatamant si pana la aceasta varsta am cunoscut nenumarati profesori mai buni sau mai putini buni, deci aprecierile nu vin de la o persoana necunoscatoare a stilului de predare. Felicitari familiei Niculescu pentru ceea ce face , multe succese si putere de munca.

TARIFE SCOALA DE SOFERI NIKO

CURSUL DE SCOALA se poate achita si in 4 rate, astfel:

• 1) 500 lei, la inscriere
  • 2) 350 lei, la inceperea cursului
  • 3) 350 lei, dupa 10 ore de conducere
  • 4) diferenta pana la pretul total, dupa 20 ore de conducere

REDUCERI DE PRET

1) REDUCERE DE PRET LA INSCRIEREA ONLINE, IN VALOARE DE: 50 lei
Beneficiaza de aceasta reducere de pret, personele care dupa trimiterea formularului de inscriere online se prezinta la secretariatul firmei in termen maxim de 3 zile calendaristice, avand asupra lor actul de identitate si achita pe loc suma de 300 lei reprezentand avansul de inscriere pentru CURS SCOALA

2) REDUCERE DE PRET pentru ELEVI si STUDENTI in valoare de : 50 lei

3) REDUCERE DE PRET pentru PLATA INTEGRALA In valoare de : 50 lei

4) REDUCERE DE PRET pentru FIDELITATE (incepand cu 40 lei)
Beneficiaza de aceste reduceri de pret, cursantii scolii care pe durata scolarizarii recomanda rudelor, prietenilor, cunoscutilor, scoala , iar acestia se inscriu la curs. In acest caz, reducerile de pret (foarte atractive) sunt prevazute in contractul de scolarizare incheiat la inscrierea in scoala.